Rallygion Team

O teamie:

Każdy z nas doskonale wie, że życie pisze najróżniejsze scenariusze. Czasem znienacka nas zaskakuję i nie pozostawia innego wyboru, jak szybko i jak najlepiej odnaleźć się w nowej sytuacji. Głęboko wierzymy, że nic nie dzieje się bez powodu i mimo wielu trudności, z którymi przyszło nam się zmierzyć w ostatnim czasie, nie ustajemy w walce o realizację naszych marzeń i wracamy do Was z jeszcze większą siłą do walki. Wprawdzie w nieco innym składzie niż zakładaliśmy na początku przygotowań do sezonu 2019, ale za to w grupie ludzi, którzy oprócz ogromnej pasji do rajdów, kierują się także takimi samymi ideałami i wartościami.

Rallygion Team to właśnie my!!!

Grupa prawdziwych przyjaciół, dla których rajdy to nie tylko swoiste uzależnienie, ale także ambicje, wzajemna pomoc i przede wszystkim przyjaźń, która jest i ufamy, że będzie naszą siłą.

Krystian i Piotr na ten rok przygotowali Honde Civic. Wojciech i Szymon bedą się ścigać Peugeot 206. To wszystko byłoby jednak niemożliwe, gdyby nie grupa wspaniałych i niezawodnych mechaników. Damian, Piotr i Sylwester to wyjątkowe osoby. To właśnie dzięki ich pracy i zaangażowaniu kierowcy i piloci będą przekraczać na odcinkach własne granice. Z chłopakami możecie się spotkać na serwisie, tylko uważajcie, bo swoim entuzjazmem i optymizmem potrafią zarazić niejednego.

Nasze cele na najbliższy sezon pozostają niezmienne:
⦁    na miarę naszych możliwości (głównie finansowych) każdorazowo jak najlepsze przygotowanie do rajdu;
⦁    uczciwa walka o jak najlepszy wynik;
⦁    nie poddawanie się nigdy (a szczególnie w chwilach, kiedy wydawać by się mogło, że coś do czego przygotowywaliśmy się długo a marzyliśmy jeszcze dłużej, właśnie legło w gruzach);
⦁    realizacja rajdowych marzeń - tych małych i tych dużych;
⦁    dobra zabawa, ale nie tylko nasza jako zespołu, a wszystkich którzy postanowią nas wspierać i będą nam kibicować;
⦁    zapewnienie sobie oraz innym dużo uśmiechu i pozytywnych emocji.

Zaczynamy wszystko od początku a więc tym bardziej potrzebujemy Waszego wsparcia. Trzymajcie za nas kciuki a my obiecujemy, że damy z siebie absolutnie wszystko, by zapewnić Wam, jak najwięcej mocnych wrażeń i emocji, o których z pewnością nie zapomnicie jeszcze długo po rajdzie.

Do zobaczenia na odcinkach i nie tylko tam!

Piloci
Samochody
Honda Civic
1343ccm
Peugeot 206
1587ccm
Wyniki